Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından 03.10.2023 tarihi, saat 16:00’da Rektörlük Sanat Galerisi’nde “Viyolonsel ve Gitar Duo Konseri” gerçekleştirildi.
Arş. Gör. Dr. Mehmet Semih KARLIDAĞ ve Dr. Öğr. Üyesi Muhittin ÖZDEMİR tarafından gerçekleştirilen konserde Viyolonsel ve Gitar için bestelenmiş ve düzenlenmiş seçkin eserleri dinlemeye gelenler konseri büyük beğeni ile dinlediler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...