Üniversitemiz Veterinerlik Fakültesi’ne yeni katılan öğrencilerimizin, öğrenim görecekleri birimlerini bölüm ve programlarını tanımalarını sağlamak, uyum süreçlerini hızlandırmak, üniversitemiz ruhunu kazandırmada ilk adımı atmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Programda konuşan Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şefik Kurultay ve Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Muzaffer Taş, öğrencilere üniversite yaşamı, yönetmelikler, idari ve akademik konular hakkında bilgi verdi. Daha sonra Üniversitemize yeni katılan öğrencilere başarı dileklerinde bulunularak program sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...