Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gürsel DİNÇ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Dekan Prof. Dr. Gürsel DİNÇ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e yeni görevinde başarılar dilerken; Rektör ŞAHİN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Rektör ŞAHİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin bölgenin ve ülkenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek mezunlar yetiştirirken ilimiz ve bölgemizdeki hayvancılık faaliyetlerine yön verecek projelerin hayata geçirileceğini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...