Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen "İş Hayatı Meslek Yüksekokulu Mezunlarından Neler Bekliyor" etkinliklerden ikincisi olan “Vergi İdaresi’nin Meslek Yüksekokulu Mezunlarına Bakışı” konulu konferans, Yüksekokul Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programının katkıları ile düzenlenen konferansa konuşmacı olarak Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanı Abdulkayyum Karayel, Tekirdağ Vergi Dairesi Grup Müdürü Şenol Gelen ve İnsan Kaynakları Müdürü Sibel Karaali katıldı.
Vergi Dairesi Başkanı Abdulkayyum Karayel, konferansta öğrencilik döneminde kişinin kendine belirleyeceği hedeflerin, kariyer yolunda belirleyici etkenlerden biri olacağını ve bu hedefe uygun hareket etmeleri gerektiğini belirterek, Maliyecilik mesleği ile ilgili genel bilgiler verdi. ,
Vergi Dairesi Grup Müdürü Şenol Gelen ve İnsan Kaynakları Müdürü Sibel Karaali ise Vergi Müfettişliği ve Gelir Uzman Yardımcılığına giriş ve kariyer yolları hakkında gerçekleştirdikleri sunumlar ile bilgi verdi.
Konferansın ardından Malkara MYO Müdürü Doç. Dr. Murat Taşan günün anısına Vergi Dairesi Başkanı Abdulkayyum Karayel’e plaket takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...