Üniversitemizi tanıma amacıyla lise öğrencilerinin gerçekleştirdiği ziyaretlere bir yenisini daha ekleyerek Velimeşe Çok Programlı Lisesi’ni Üniversitemizde ağırladık.
Muhasebe ve Finansman Bölümü ile Lojistik Bölümü öğrencileri Üniversitemiz Sosyal Bilimler Yüksekokulu’ nda ilgili programlar hakkında bilgi edindiler. 12. Sınıf öğrencileri programların ders içerikleri, mezuniyet sonrası çalışma alanları ve üniversitemiz hakkında genel bilgi edindiler. Öğrencilerin sorularının yanıtlanmasının ardından Yüksekokul derslikleri gezdirildi.
Merkez Kütüphane ve Spor Kompleksi’ ni de gezen öğrenciler kampüsümüzü yakından tanıma olanağına eriştiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...