Türkçe- Matematik ve Fen bölümü 12. Sınıf öğrencileri Üniversitemiz Merkez Yerleşkesi’ ne ziyaret gerçekleştirdiler.
Öğrencilerin branşları doğrultusunda Ziraat Fakültesi, Tıp Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi ziyaret edilerek bölümler ve programlar hakkında bilgi verildi. Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği Laboratuarlarında yapılan çalışmalar hakkında fikir edinen öğrenciler daha sonra Tıp Fakültesi Anatomi Laboratuarlarını gezerek burada alınan dersler ve tıp öğrenimi ile ilgili bilgi sahibi oldular.
Merkezi derslikler binasında yer alan kimya ve fizik laboratuarlarının da ziyaret edildiği gezide Merkez Kütüphanemizin sahip olduğu kaynaklardan ve kaynaklara erişim yöntemlerinin neler olduğundan da bahsedildi. Fen Edebiyat Fakültesi’ nde Türk Dili ve Edebiyatı Bölümüne ek olarak diğer bölüm ve programlar ile öğrencilerin ders dışı sosyal, kültürel, sportif faaliyetleri ve öğrencilerimize sunulan imkanlar hakkında bilgi verildi.
Spor Kompleksinin de ziyaret edilmesinin ardından gezi son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...