Üniversitemizi yakından tanıyıp, bölüm ve programlar hakkında bilgi almak isteyen Velimeşe Çok Programlı Lisesi son sınıf öğrencileri Üniversitemizi ziyaret etti.
Lojistik, muhasebe, halkla ilişkiler ve Türkçe- Matematik bölümlerinde eğitim gören 45 kişilik öğrenci grubu, Üniversitemizin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulundaki bölüm ve programları hakkında bilgi aldılar.
Üniversite öğrencilerimizin akademik eğitimi ve sosyal, kültürel alandaki avantajlarının neler olduğu hakkında bilgi edinen öğrencilerle yapılan gezi, Spor Kompleksi ve Merkez Kütüphanenin de ziyaret edilmesiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...