İçişleri Bakanlığı’nın son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Gaziantep Valiliği’ne atanan Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Üniversitemiz Rektörlüğü’ne veda ziyaretinde bulundu.
Ağustos 2012 tarihinden buyana Tekirdağ Valiliği görevini sürdüren Ali Yerlikaya, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Prof. Dr. Şimşek, Yerlikaya’ya yeni görev yerinde başarılar dilerken; Vali Yerlikaya ise Tekirdağ’da görev yaptığı süre içerisinde Namık Kemal Üniversitesi’nin uyumlu çalışmalarından dolayı Rektör Şimşek’e teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...