Kaymakamlar ve Vali Yardımcıları Kararnamesine göre Hatay Vali Yardımcılığına atanan Tekirdağ Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e veda ziyaretinde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Hatay Vali Yardımcılığına atanan Vali Yardımcısı Aydın Teikoğlu’na Tekirdağ’a verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.
Yeni görev yerlerine atanan Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu da Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...