Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesine göre Tekirdağ Vali Yardımcılığı görevlerine atanan Ali DURSUN ve Ahmet NARİNOĞLU, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN' e nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Vali Yardımcıları Ali DURSUN ve Ahmet NARİNOĞLU, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği projeler ile Tekirdağ' a ve bölgeye birçok katkı sağlayacağına gönülden inandıklarını söylediler.
Rektör ŞAHİN de Vali Yardımcılığı görevlerine atanan Ali DURSUN ve Ahmet NARİNOĞLU’nun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni görevlerinde başarılar diledi. Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, “Şehir ve Ülkemiz için uyum içerisinde çalışarak Tekirdağ’a ve Bölgemize katkı sağlayacaklarını” dile getirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...