Uzakdoğu sporları topluluğu kurulması planlanmaktadır. Judo, taekvondo, karate, aikido konusunda çalışmalar yapılacaktır. Bu sporlara ilgi duyan öğrencilerimizin ve personelimizin düzenlenecek kurslara ilişkin planlamanın yapılabilmesi için 09 Mayıs 2012 Çarşamba günü saat 11:30’da spor salonumuzda yapılacak olan toplantıya katılmaları önemle rica olunur.
Başvuru :
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
Spor Şube Müdürlüğü
Okutman Serkan AYDIN
Tel : (282) 250 16 25
GSM :(0505) 253 77 65
Mail :saydin@nku.edu.tr
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...