Üniversitemiz Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi, Trakya Kalkınma Ajansı ve KOSGEB işbirliğinde düzenlenen "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" başladı.
Eğitim 27-30 Nisan ve 4-8 Mayıs tarihlerinde Üniversitemiz Merkezi derslikler C202 salonunda gerçekleştiriliyor.
Ön lisans, lisans ve yüksek lisans toplam 30 öğrencinin katıldığı ve yaklaşık 70 saat sürecek olan eğitimde sınıf içi ve atölye dersleri olmak üzere 2 şekilde ders verilecek olup; girişimcilik eğitimi sertifikasının yanı sıra girişimci adayı için gerekli deneyimlerin paylaşılacağı belirtilmiştir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...