Üniversitemiz Müzik Topluluğu düzenlediği “Ustalara Saygı Konseri” ile kaybettiğimiz sanatçıları andı.
Tekirdağlı sanatçıların da katkılarıyla Piramit Salonda düzenlenen konsere, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, öğretim elemanları ile öğrenciler katıldı.
Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi Halk Müziği Grubu, Tekirdağ Valiliği Roman Müzik Topluluğu, Grup Seyyah, Grup Handikap ve Grup Yüzsüz konserde Zeki Müren, Münir Selçuk, Müslüm Gürses, Tanju Okan, Cem Karaca, Barış Manço, Neşet Ertaş yaşamını yitirmiş sanatçıların ölümsüz eserlerini icra etti.
Usta Sanatçılara vefa örneği gösterilen konsere katkılarından dolayı gruplara teşekkür plaketi takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...