2022/2023 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi öncesi Üniversitemiz Uluslararası Öğrencilerinin iş ve işlemleri hakkında Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.
Üniversitemiz Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (NAKDİM) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ, Üniversitemiz Yabancı Diller YO Müdürü ve Uluslararası Öğrenciler Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Harun GÖÇERLER, Üniversitemiz Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Uğur ÖZGÜR, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Şenol AKYAZI ve NAKDİM Erasmus Değişim Programı Koordinatörlüğü Personeli Serkan ERDUR'un katıldığı toplantıda, Üniversitemiz Uluslararası Öğrencilerinin 2022/2023 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi içerisinde yapılacak iş ve işlemlere yönelik çalışmalar ile gerçekleştirilmesi gereken etkinliklerin planlamaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...