Uluslararası Öğrenciler Topluluğu Başkanı Endri TAFAJ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Üniversitemiz Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ, Uluslararası Öğrenci Koordinatörü Doç. Dr. Harun GÖÇERLER ve Uluslararası Öğrenciler Topluluğu Topluluk Koordinatörü Doç. Dr. Coşkun AKDENİZ’in de katıldığı ziyarette, topluluk öğrencileri uluslararası öğrencilere sağlanan imkanlardan dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e teşekkür etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise, uluslararası öğrencilerin Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ne değer kattığını belirterek kendilerine teşekkür etti.
Ziyaret sonunda Topluluk Başkanı Endri TAFAJ, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ülkelerine özgü kültürel ürünler takdiminde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...