Uluslararası Bahar Şenliği 3. gününde Balkan ülkeleri (Bulgaristan, Yunansitan) halk oyunları gösterisi, Gümüş Ayaklar Halk Oyunları Gösterisi, NKÜ Handikap Müzik Grubu Konseri, Genç Edebiyatçılar Topluluğu “Yunus Emre Oratoryosu”, Kırklareli Üniversitesi Halk Oyunları Gösterisi, Hayrabolu Meslek Yükskokulu “Grup Özgün” Konseri, Basketbol ve Voleybol Turnuvaları ile devam etti.
Uluslararası Bahar Şenliğinin 3. gününde öğrencilerimiz, idari ile akademik personelimiz düzenlenen etkinlikleri ilgiyle takip ederek; gerçekleştirilen etkinliklere katıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...