Uluslararası 8. Dünya Hayvan Genetik Kaynakları Koruma Konferansı Piramit Salonda Verilen Yemekle Sona Erdi
Yemeğe Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcıları Prof. DR. İhsan Soysal ve Prof. Dr. Burhan Arslan, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, konferans katılımcıları ile Üniversitemiz öğretim üyeleri katıldı.
Yemekte konuşan Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, konferansın önemine işaret ederek, konferansın gerçekleştirilmesine katkı sunan kişi kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.
Vali Zübeyir Kemelek, “Hayvan genetik kaynaklarının korunması tüm insanlık için son derece önemli bir konu. Hayvancılık, hava gibi su gibi insanlık için önem taşımaktadır. Toplantıya katkısı olan Rektörümüz ve hocalarımız başta olmak üzere, diğer kamu kurum ve kuruluşlarımıza da teşekkür ederim, katkılıları çok anlamlıdır. Burada, İlimizde katılımcı bakımından yapılan en geniş kapsamlı bilimsel toplantıya da tanık olduğumu belirtmek isterim” diye konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...