Üniversitemiz Tıp Fakültesi’ne yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Erdoğan, üniversitemizin sunduğu olanaklar, sosyal imkânlar, üniversitenin ve fakültenin genel yapısı, yönetmelikler, idari ve akademik konularda öğrencileri bilgilendirdi.
Tıp Fakültesindeki toplantıya büyük ilgi gösteren öğrenciler bir araya gelerek birbirleriyle tanışma fırsatı buldu.
Program, öğrencilerin Prof. Dr. Hasan Erdaoğan’a soru sormasının ardından hatıra fotoğrafları çekilmesiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...