Üniversitemiz Tıp Fakültesi’ne yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Erdoğan, üniversitenin genel yapısı, üniversitemizin sunduğu olanaklar, sosyal imkânlar, fakültenin genel yapısı, yönetmelikler, idari ve akademik konularda öğrencileri bilgilendirdi.
Tıp Fakültesi Anfi 1’deki toplantıya öğrenci doktorların ilgisi büyük oldu. Yeni kayıt yaptıran öğrenciler, bir araya gelerek birbirleriyle tanışma fırsatı buldu.
Programa katılan öğrenciler Üniversitemizi tercih etmelerinin kendileri için büyük şans olduğunu söylediler.
Program, öğrencilerin Prof. Dr. Hasan Erdaoğan’a soru sormasının ardından toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...