Üniversitemiz Tıp Fakültesi birinci sınıf öğrencileri için düzenlenen “Oryantasyon Programı” Tıp Fakültesi Amfi 5 Salonu’nda gerçekleştirildi.
Öğrenciler tarafından yoğun bir katılım sağlanan oryantasyon programında Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Burhan Turgut,Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gülsüm Özkan ve Baş Koordinatör Üroloji Anabilim Dalı Öğr. Üye'si Doç. Dr. Cenk Murat Yazıcı Üniversite Rektörlüğü ile fakültenin akademik ve idari yönetimi, sınav sistemi, akademik takvim gibi konular hakkında bilgi vererek öğrenci toplulukları ve yaptıkları faaliyetleri tanıttı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...