130 ülkenin sevgiyle buluşarak aynı dili konuştuğu 9. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları etkinliği kapsamında Tekirdağ’a 24 ülkeden gelen öğrenciler, üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek’i ziyaret ettiler.
9. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları’na katılan öğrenciler, üniversitemizin eğitim-öğretim, akademik yapısı ve Tekirdağ hakkında üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek tarafından bilgilendirildiler. Öğrenciler daha sonra, üniversitemizin derslikleri ve merkez kütüphanesini dolaştılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...