Üniversitemiz Zootekni Topluluğu tarafından 19 Aralık 2013 tarihinde saat 10:00' da Ziraat Fakültesi Konferans Salonu’nda Türkiye Koyun-Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Prof. Dr. Veysel Ayhan’ın katılımıyla “Küçükbaş Hayvancılığın Geleceği ve Birliklerin Önemi Türkiye'de Koyun Keçi Irkları Islah Çalışmaları” konulu konferans verilecektir. Tüm Akademik, İdari Personelimiz ve Öğrencilerimiz davetlidir.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...