Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Müdürü Ergin ÇUBUKÇU, beraberindeki heyet ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ile Ergin ÇUBUKÇU karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Ergin ÇUBUKÇU bünyesinde Ziraat Fakültesini bulunduran Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin gelişiminden ve şehre olan katkısından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e yeni görevinde başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...