Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliği Müdürü Nedim NAR, beraberindeki heyet ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Nedim NAR, bünyesinde Ziraat Fakültesini bulunduran Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin gelişiminden ve şehre olan katkısından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e akademik çalışmalarında başarılarının devamını diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’de Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin şehrimizde yer alan her kurum ile iş birliği içerisinde, şehrimizle iç içe yaşayan bir Üniversite olmanın mutluluğunu yaşadığını kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...