Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik KESKİN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirirken Tevfik KESKİN ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Tevfik KESKİN, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği'nin kuruluşu, amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi verirken, Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’ni bünyesinde bulunduran Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde gerçekleştirilen çalışmaların başta bölgemiz olmak üzere ülkemizin süt üretimine katkısından dolayı Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...