Türk Telekom Tekirdağ Şube Müdürü Dilek ÇETİNTAŞ, emekli olması sebebiyle Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e veda ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Dilek ÇETİNTAŞ, görevi süresince Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile iş birliği içerisinde çalışmalar yürütmekten memnuniyet duyduğunu ifade ederek Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e çalışmalarında başarılarının devamını diledi.
Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Telekom Tekirdağ Şube Müdürü Dilek ÇETİNTAŞ’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, emekliliğinde ailesiyle birlikte sağlıklı huzurlu ve güzel günler geçirmesi temennisinde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...