Türk Telekom Tekirdağ İl Müdürlüğü görevine atanan Tuncay KARAKUŞ ve beraberindeki heyet, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e Rektörlük makamında ziyarette bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette İl Müdürü Tuncay KARAKUŞ, kurumlararası iş birliğinin güçlendirilmesinin hem kurumlara hem de şehre katkı sağlayacağını inandığını belirtti.
Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de Türk Telekom Tekirdağ İl Müdürü Tuncay KARAKUŞ’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, kurumların güçlerini çalışmalarıyla yansıttığını belirterek “Kurumlararası uyum ve işbirlikleri her zaman topluma katkı sağlamıştır” dedi ve yeni görevinde kendilerine başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...