Tekirdağ Türk Telekom Başmüdürü Dilek ÇETİNTAŞ ve Müdür Yardımcısı Tuncay KARAKUŞ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette, Başmüdür Dilek ÇETİNTAŞ ve Müdürü Yardımcısı Tuncay KARAKUŞ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e görevinde başarılar dileyerek akademik çalışmalarının devamını diledi.
Rektör ŞAHİN iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederek kurumlar arası iletişimin ve çalışmaların önemine değindi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...