Türk Kızılayı kan stoklarının kritik seviyede olmasından dolayı bu dönemde kan bağışçılarına çok ihtiyaç vardır. Üniversitemiz desteğiyle 18-19-20-21 Ekim Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe günlerinde, Üniversitemiz Spor Kompleksi önünde saat 10:00-17:00 saatleri arasında Türk Kızılayı Kan Bağışı Etkinliği düzenlenecektir.
Tüm akademik, idari personelimizi ve öğrencilerimizi kan bağışına bekliyoruz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...