Türk Kızılay kan stoklarının kritik seviyede olmasından dolayı bu dönemde kan bağışçılarına çok ihtiyaç vardır. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü desteğiyle 10 - 11 Nisan 2021 Cumartesi ve Pazar günleri Tekira AVM önünde 12:30 - 18:30 saatleri arasında kan bağışı etkinliğimiz olacaktir. Sizleri de bu organizasyonumuza bekliyoruz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...