Üniversitemiz Öğrenci Topluluklarından Türk Alman Öğrenci Topluluğu 02/06/2015 tarihinde Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda Marmara Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Yrd.Doç.Dr. Müzeyyen EGE’nin de konuşmacı olarak katılacağı “Zuflucht am Bosporus: Historische Dokumente deutscher Wissenschaftsmigration in die Türkei 1933 - 1953" konulu bir konferans düzenleyecektir.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...