Üniversitemiz Türk–Alman Öğrenci Topluluğu tarafından konferans düzenlendi. Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda yapılan programa, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Hasan Boynukara, Dekan Yardımcısı Prof.Dr. Şener Bağ, akademisyenler, çok sayıda öğrenci ve konuşmacı olarak Köln Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden Prof. Dr. Béatrice Hendrich katıldı.
Konferansta, Prof. Dr. Béatrice Hendrich katılımcılara edebiyat bilgilerini paylaştı. Öğrencilerle görüş alışverişinde bulunulmasının ardından program sona erdi.
Günün anısına Prof.Dr. Hasan Boynukara, Prof. Dr. Béatrice Hendrich’e çiçek takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...