TÜDEP(Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Derneği) Başkanı Murat YETİŞGİN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Murat YETİŞGİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi TEKNOPARK’ ın çalışmalarını yakından takip ettiğini ve üniversite sanayi işbirliklerini genişletme amacı içinde olduklarını dile getirdi.
Rektör ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Üniversitemizde eğitim gören öğrencilerimize daha nitelikli eğitim verme amacı doğrultusunda çalışmalarımızı yürütürken aynı zamanda bölgemizin kalkınmasına yönelik çalışmalarımızı da sürdürmekteyiz” ifadelerine yer verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...