Trakya Üniversiteler Birliği kapsamında; Namık Kemal Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ve Kırklareli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin katılımıyla 5-7 Mart 2014 tarihleri arasında Üniversitemiz Spor Kompleksinde “Bayan Voleybol Turnuvası” yapılacaktır.
Tüm Öğrencilerimiz, Akademik ve İdari personelimiz davetlidir.
Afiş için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...