Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Kırklareli Üniversitesinden oluşan Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) tarafından Çanakkale Kültür ve Çanakkale Şehitlik Gezisi düzenlendi.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen gezide TÜB Üyesi Üniversitelerden gelen yaklaşık 100 öğrenci rehber eşliğinde Kilitbahir, Alçıtepe Sağlık Müzesi, Çanakkale Şehitler Abidesi, 57. Alay Şehitliği ve Conkbayırı gibi alanları ziyaret etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...