Trakya Üniversiteler Birliği tarafından düzenlenen “TÜB Sokak Basketbolu Turnuvası” Üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Kırklareli Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve Üniversitemiz Basketbol Takımlarının katılım sağlayacağı turnuva, 22 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 13.00’te Rektörlük Dış Saha’ da gerçekleştirilecektir.
Tüm akademik, idari personel ile öğrencilerimiz davetlidir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...