Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) etkinlikleri kapsamında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER tarafından ‘Proje Mentorluk ve Deneyim Paylaşımı Eğitimi’ çevrim içi olarak gerçekleşti.
Prof. Dr. Bülent EKER, etkinlik kapsamındaki sunumunda Üniversitemizde daha önce verilen Mentorlük eğitimine değindi ve Mentorluğun tanımını yaptı. Örnek olaylar aracılığıyla deneyimlerini de katılımcılarla paylaşan Prof. Dr. EKER, “Mentor’unuzla yapacağınız ilk görüşmelerde beklentilerinizi, uyacağınız kuralları konuşmanız ve üzerinde çalışılacak hedefleri belirlemeniz gerekir” dedi ve Mentorluk becerileri üzerine bilgiler verdi.
Üniversitemiz YouTube kanalı NKÜ TV üzerinden de can yayınlanan program, soru cevap bölümüyle sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...