Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen çeşitli sportif etkinliklerin bir yenisi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ev sahipliğinde yapılan Oryantiring Turnuvası oldu.
Trakya Üniversiteler Birliğine üye beş üniversite olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi öğrencileri arasında etkileşim, dostluk ve kaynaşmanın amaçlandığı sportif faaliyetlerden Oryantiring Turnuvası, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Naim Süleymanoğlu Spor Salonu’nda gerçekleşti.
20 Kasım 2018 Salı günü yapılan Oryantiring yarışmalarında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi sporcuları, Takım Kadınlar 2.’si ve Takım Erkekler 3.’sü oldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...