Üniversitemizin de paydaşı olduğu Trakya Üniversiteler Birliği tarafından düzenlenen II. Oryantiring Yarışması, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ev sahipliğinde, Terzioğlu Yerleşkesinde gerçekleştirildi.
Trakya Üniversiteler Birliği üyelerinden Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, ve Edirne Trakya Üniversitesi'nden toplam 33 öğrencinin katılımıyla düzenlenen II. Oryantiring Yarışında öğrenciler 5 km’lik bir parkurda yarıştılar.
Yarışma sonunda Üniversitemizden Halil ÖZDEMİR erkeklerde 3. oldu. Takım sıralamalarında da erkeklerde 2.liği; kadınlarda 3.lüğü Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi göğüsledi.
Program, takımlara katılım belgeleri ve kupaları takdim edildikten sonra toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. Takımımız tarafından daha sonra Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini temsilen Çanakkale Şehitler Abidesine giderek şehitlikler ziyaret edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...