Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) 8. Üst Kurul Toplantısı 16 Kasım tarihinde Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Toplantıya TÜB Dönem Başkanı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç katıldı.
Toplantıda bir önceki toplantıda alınmış kararlar ve alt kurul kararları görüşüldü. Toplantının ardından heyet Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi’ni ziyaret etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...