Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (SBMYO) tarafından öğrenci-sektör- okul işbirliği arasında kalıcı ve sürdürülebilir ilişkiler kurmak amacıyla “Turizmde Kariyer Günleri” düzenlendi.
Turizm Kariyer Günleri’nin açılışına konuşan SBMYO Müdürü Doç. Dr. Ertuğrul Recep Erbay, “Üniversitemiz öğrencileri ile ülkemizin dört bir tarafından gelen turizm sektöründen işletmeci ve temsilcilerini buluşturarak, öğrencilerimizin onların tecrübelerinden faydalanmalarını amaçlıyoruz.” Sözlerine yer verdi.
İki gün süren Kriyer Günleri’nde otel işletmeleri ve seyahat acenteleri temsilcileri öğrenciler ile bir araya geldi. Bu organizasyonla birlikte öğrenciler talep ve beklentilerini, konunun muhatabı olan sektör temsilcilerine aktarırken, sektör temsilcileri ise bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşma fırsatı buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...