Üniversitemiz Malkara Meslek Yüksekokulu’nun Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Duyarsam Unuturum, Görürsem Hatırlarım, Yaparsam Bilirim” projesi kapsamında kurulan Turizm Uygulama Laboratuvarı ‘nın açılış töreni 16 Nisan 2014 Çarşamba günü saat:14.30’da gerçekleştirilecektir.
Yer:Malkara Meslek Yüksekokulu
Davetiye örneği için tıklayınız.
Program akışı için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...