Trakya Üniversitesi Edirne Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Barış ÖZKAPI ve Edirne Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Özer ÖZÇELİK, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Barış ÖZKAPI ve Özer ÖZÇELİK, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde gerçekleştirilen projeleri yakından takip ettiklerini belirterek, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e akademik çalışmalarında başarılarının devamını diledi.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Rektör ŞAHİN, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, her iki üniversitenin meslek yüksekokulları arasında eğitim işbirliğinin olması için çalışmalar yürütülebileceğini söyledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...