Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) 5. Üst Kurul Toplantısı 21 Nisan 2014 Pazartesi günü dört üniversite rektörünün katılımıyla Tekirdağ’da gerçekleştirildi.
Rektörlük Binası Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner ve Kıklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç katıldı.
Toplantıda üniversitelerarası işbirliği protokolleri görüşülerek, karara varıldı.
Toplantının ardından Trakya Üniversiteler Birliği Dönem Başkanlığını 2012’den bu yana yürüten Birliğin ilk başkanı Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, görevini düzenlenen törenle Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e devretti.
Prof. Dr. Osman Şimşek, 2 yıl boyunca başkanlık görevini yürüten Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç’a birliğe katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...