Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB) kapsamında Kırklareli Üniversitesi Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi ve TÜBİTAK işbirliğinde “Ufuk Avrupa Bilgilendirme Günü” etkinliği düzenlenecektir.
Etkinlik 23 Kasım Perşembe günü saat 10:00 – 15:00 saatleri arasında çevrimiçi olarak Microsoft Teams uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir. “Ufuk Avrupa Bilgilendirme Günü” etkinliğine Trakya Bölgesi’nde yer alan bütün akademik ve özel sektör kuruluşlarımız davetlidir.
Etkinliğe katılım için 21 Kasım Salı günü mesai bitimine kadar aşağıdaki erişim adresinden kayıt yapılması gerekmektedir. Kayıt yaptıran araştırmacılarımızla toplantı linki mail yoluyla iletilecektir.
Kayıt İçin: https://pgko.klu.edu.tr/Formlar/128-etkinlik-kayit-formu.klu
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...