Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Resim Bölümü “8 Mart Dünya Kadınlar Günü 2016’’ da Trakya Üniversiteler Birliği üyeleri olan dört Üniversitenin (Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi ve Namık Kemal Üniversite), Güzel Sanatlar Fakülteleri Öğretim Elemanlarının katılımıyla, resim ve baskıresim sergisi düzenleyecektir. Amaç; birliğin üyesi olan Üniversite hocalarımızın eserlerini bir arada sergileyerek, sanatsal, kültürel ve sosyal etkileşim sağlamaktır.
Sergi açılışı, 8 Mart 2016 Salı günü saat:16.30'da Fen Edebiyat Fakültesi Giriş Sergi salonunda açılacaktır.
Detaylı bilgi için tıklayınız
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...