Trakya Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Ünal ile yönetim kurulu üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Ziyarette, geçtiğimiz Kasım ayı içinde Üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştirilen, “1. Ulusal Kıyı Bölgelerinde Çevre Kirliliği ve Kontrolü” sempozyumuna verdikleri destek nedeniyle, Prof. Dr. Osman Şimşek, Doğan Ünal’a plaket takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...