Trakya Belediyeler Birliği Müdürü C.Ogün KÜRÜMOĞLU Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Trakya Belediyeler Birliği Yazı İşleri Sorumlusu Ercan ERMİŞ ve Basın Sorumlusu Cem TAŞKIRAN’ın da bulunduğu ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Birliğin çalışmaları hakkında bilgi veren Müdür C.Ogün KÜRÜMOĞLU, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin bölgeyi tanınır kılmasında ve bölgenin gelişmesinde büyük katkılarının olduğuna değinerek başarılarının devam etmesi dileğinde bulundu.
Rektör ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek kurumlar arası iletişimin ve beraberliğin güçlü olması bölgemizi kalkındırmada büyük öneme sahip olduğuna değindi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...