Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ile Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarı, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ile Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarı, Üniversitemizin kuruluşundan bugüne kadar göstermiş olduğu hızlı büyüme ve Tekirdağ’a katkılarından dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i kutladı.
Üniversitemiz ile Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ve Tekirdağ Ticaret Borsası arasında yapılabilecek işbirliği konularının da görüşüldüğü ziyarette Üniversitemiz Rektör Danışmanı, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Fatih Konukçu da bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...