Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tekstil Teknolojisi Programı öğrencilerinin hazırladığı “Tellerden Motiflere” adlı filografi sergisi üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr İsmail Yılmaz’ın katılımıyla Sosyal Yaşam Merkezinde açıldı.
Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr İsmail Yılmaz “Tellerden Motiflere” adlı filografi sergisinin açılış kurdelesini Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr Bilal Bilgin ve Tekstil Teknolojisi Programı Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Şennur Asma Delen ve Öğr. Gör. Yasemin Çiftçi Şener ile birlikte kesti.
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tekstil Teknolojisi Programı öğrencilerinin hazırlamış olduğu sergide otuz beş farklı çalışma sunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...